EP v streljanju

Tele M

recording logo

8

Na evropskem strelskem prvenstvu v madžarskem Gyoru poteka tekmovanje v mladinski ekipni konkurenci. Slovenski strelci s pištolo so ga končali na 10. mestu, mladinke s puško pa so bile šestnajste. Med njimi se je Suzana Lukič s 310 krogi v posamični konkurenci uvrstila na 10. mesto in s tem dosegla najboljšo slovensko mladinsko uvrstitev. Mladincem v konkurenci 14 ekip žal ni uspelo prehiteti nikogar. Jutri se na prvenstvu začenja tekmovanje v članski konkurenci. Naša glavna kandidatka za visoko uvrstitev je Živa Dvoršak, ki je v tej sezoni v odlični formi.