Ljubljana je bila konec lanskega leta razglašena za drugo čebelam najbolj prijazno občino v Sloveniji. Sprehodili se bomo po ljubljanski Čebelji poti in med urbanimi čebelnjaki. Po kolesarski poti smo se vozili ob žuborečih studencih, kjer ima vsak izmed njih svojo zgodbo. V svet zapuščenih vodnih virov nas je odpeljal strokovnjak Anton Prelesnik, avtor knjige "Vodni viri na kočevskem". V Gozdu Martuljku pa je potekala četrta konferenca združenja hotelirjev Slovenije. V okviru okrogle mize so se postavljala vprašanja, ali je Slovenija kot taka sploh zanimiva za investitorje v hotelirstvo.
Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov. S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!
Na spletnih straneh RTV Slovenija uporabljamo piškotke, s pomočjo katerih izboljšujemo Vašo uporabniško izkušnjo in zagotavljamo kakovostne vsebine. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov - podrobnosti. | več o piškotkih