V Slovenj Gradcu enkrat letno poteka licitacija vrednega lesa. Zanj so kupci pripravljeni odšteti več denarja, ker izdelki iz takšnega lesa dosegajo na trgu zelo visoke cene. Evropska unija je v vseh državah članicah uvedla knjigovodsko metodologijo FADN, ki je prilagojena kmetijski dejavnosti. Preverili smo kako beleženje in analiziranje podatkov poteka v Sloveniji. Pridružili smo se mladim iz 21 evropskih držav, ki so si ogledali primere dobrih praks na kmetijah pri slovenskih vrstnikih. Na pustno nedeljo pa ne gre brez krofov. Slavica Vincek jih peče že 40 let, zanje pa je prejela številna odličja.
Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov. S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!
Na spletnih straneh RTV Slovenija uporabljamo piškotke, s pomočjo katerih izboljšujemo Vašo uporabniško izkušnjo in zagotavljamo kakovostne vsebine. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov - podrobnosti. | več o piškotkih