Jonas bo v oddaji Kaj dogaja tudi tokrat preveril in komentiral vse aktualne novice. Seveda ne bo šlo brez premierja ter župana Ljubljane in vseh mogočih protestov, ki se trenutno dogajajo pri nas. Gašper Gašpar se je posvetil problematiki študentov v Ljubljani. V rubriki Of D Rekord bomo osvetlili pretekli obisk visokih predstavnikov Nata pri nas. Gospa Kljun se bo javila s svežimi trač novicami, v goste prihaja Vid Valič, na Mali terasi pa Alfa Nipich s skladbo Ostan' doma migrant.
Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov. S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!
Na spletnih straneh RTV Slovenija uporabljamo piškotke, s pomočjo katerih izboljšujemo Vašo uporabniško izkušnjo in zagotavljamo kakovostne vsebine. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov - podrobnosti. | več o piškotkih