Infodrom je obiskal konferenco o sodelovanju otrok v družbi z naslovom Državljani prihodnosti kjer smo se pozanimali, ali se tudi vi kdaj počutite neslišane. Tako kot še marsikje, tiskanim knjigam tudi v Sloveniji bojda ne kaže najbolje. Bere jih namreč čedalje manj ljudi, mladi pa se vedno bolj zanimate za branje v angleškem jeziku - zanimalo nas je, zakaj. S Slovenskega knjižnega sejma v Cankarjevem domu se nam je oglasil Nejc. V studiu se je Alešu pridružila Tina, s katero sta spletkarila po Infodromovih družbenih omrežjih, z učenci Osnovne šole Frana Erjavca Nova Gorica pa smo se pogovarjali o spletnem nakupovanju.
Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov. S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!
Na spletnih straneh RTV Slovenija uporabljamo piškotke, s pomočjo katerih izboljšujemo Vašo uporabniško izkušnjo in zagotavljamo kakovostne vsebine. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov - podrobnosti. | več o piškotkih