Blizu domače hiše najdejo truplo znanega odvisnika od drog. Ko se izkaže, da ne gre za prekomerno dozo, ampak za zastrupitev z naravnim strupom, se preiskava posveti znancem in prijateljem pokojnega. Najdejo idealnega osumljenca, ki pa pove stvari, ki preiskavo zapeljejo v nepričakovano smer. Luka in Ferdo se dobita pri Ferdu doma, jasno jima je, da se je Urh spravil na oba, iščeta načine, kako bi se mu zoperstavila.
Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov. S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!
Na spletnih straneh RTV Slovenija uporabljamo piškotke, s pomočjo katerih izboljšujemo Vašo uporabniško izkušnjo in zagotavljamo kakovostne vsebine. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov - podrobnosti. | več o piškotkih