TV RA
  • Bučke, satirično informativna parodija, ponovitev

  • To bo moj poklic: Pečar, 2. del, dokumentarna serija

  • Kronika

  • Primorska kronika

  • Tele M, aktualno informativna oddaja

  • Infokanal

  • Kultura

  • Vse najboljše iz Sopotnika, povzetek

  • Čas, prostor in glasba

  • Primorski dnevnik

  • RA SI

  • Mladi mladim

  • La musica scelta di RC

  • RA MMR

  • ŠPORT 202

Predvajanje v živo deluje le s pomočjo aplikacije RTV4D. Če imate aplikacijo že nameščeno pritisnite gumb predvajaj. Odprla se bo aplikacija RTV4D.

SPORED TV SLOVENIJA 2

  • 06.00Tedenski izbor
  • 06.00To bo moj poklic: Oblikovalec kovin, 1. del, dokumentarna serija
  • 06.25Polži, dokumentarna oddaja
  • 07.00Otroški program: Op!
  • 07.00Kioka: Počitek, risanka, ponovitev
  • 07.05Ulica sanj: Dinozaver, risanka
  • 07.15Neli in Cezar: Zaplešimo, risanka, ponovitev
  • 07.20Fifi in Cvetličniki: Blatna vohuna, risanka, ponovitev
  • 07.30Knjiga o džungli: Družina, risanka, ponovitev
  • 07.40Olivija: Olivija posname video, risanka, ponovitev
  • 07.55Medvedek: Bučman, risanka, ponovitev
  • 08.00Emilija: Emilija muzicira, risanka, ponovitev
  • 08.05Zgodbe iz školjke: Bisergora: Kako paseš lenobo
  • 08.20Zgodbe iz školjke: Deklica, ki je rešila nebesa, kratki igrani film za gluhe in naglušne
  • 08.40Tedenski izbor
  • 08.40Kanape - Kanapé, oddaja TV Lendava
  • 09.25Točka, glasbena oddaja
  • 10.3010 domačih
  • 11.00eRTeVe
  • 11.15Halo TV: antidepresivi, gostja: asist. Arijana Turčin, dr. med.
  • 12.00Dobro jutro
  • 14.10Velika imena malega ekrana - 70 let Big Banda RTVS
  • 15.15Aplavzi! - Darja Švajger
  • 15.55Dober dan
  • 17.00Halo TV: medsosedski spori, gost: dr. Konrad Plauštajner, odvetnik
  • 17.50Tedenski izbor
  • 17.50Vem!, kviz
  • 18.20To bo moj poklic: Pečar, 2. del, dokumentarna serija
  • 18.50Otroški program: Op!
  • 18.50Neli in Cezar: Pripravljen na zabavo, risanka, ponovitev
  • 19.00Palček Smuk in zvezde: Palček Smuk vrne izgubljene zvezde zvezdnemu pastirju, risanka, ponovitev
  • 19.05A veš, koliko te imam rad: Presenečenje, risanka, ponovitev
  • 19.15Bacek Jon: Mlin na veter, risanka
  • 19.25Srečo kuha Cmok: Tista o palačinkah, kulinarika za otroke, ponovitev
  • 19.45Žrebanje Lota
  • 20.00Nogomet - pokal Slovenije: Celje : Maribor, finale, prenos iz Kopra
  • 22.30Bleščica, oddaja o modi
  • 23.05Aritmični koncert - Noctiferia, ponovitev
  • 00.45Točka, glasbena oddaja
  • 01.30Halo TV: medsosedski spori, gost: dr. Konrad Plauštajner, odvetnik, ponovitev
  • 02.20Nogomet - pokal Slovenije: Celje : Maribor, finale, posnetek iz Kopra, ponovitev
  • 04.05Zabavni kanal
  • 05.15Točka, glasbena oddaja, ponovitev

To bo moj poklic: Pečar, 2. del, dokumentarna serija

dokumentarna serija

Dokumentarno-izobraževalna oddaja

Oddaja bo predstavila poklic pečarja.