TV RA
  • Umetnost igre: Portret režiserja Jerneja Lorencija, ponovitev

  • Košarka: pripravljalna tekma - Slovenija : Makedonija, posnetek iz Maribora

  • Primorska kronika, ponovitev

  • Infocanale

  • Info-kanal

  • Infokanal

  • Poročila

  • Novice

  • Evropski klasični nokturno

  • Nočni program

  • RA SI

  • Zrcalo dneva Radia Slovenija

  • Guitar Bar

  • RA MMR

  • ŠPORT 202

Predvajanje v živo deluje le s pomočjo aplikacije RTV4D. Če imate aplikacijo že nameščeno pritisnite gumb predvajaj. Odprla se bo aplikacija RTV4D.

SPORED TV SLOVENIJA 2

  • 05.50Tedenski izbor
  • 05.50To bo moj poklic: Metalurg, 1. del, dokumentarna serija
  • 06.20Drevesa pripovedujejo: Oljka, dokumentarna serija
  • 06.50Otroški program: Op!
  • 06.50Krtji sestrici: Krtji sestrici in mavrica - Krtji sestrici naredita vrsto, risanka
  • 07.00Čarli in Mimo: Zakrinkani Čarli, risanka
  • 07.05Roli Poli Oli: Zbiralnica, risanka, ponovitev
  • 07.15Fifi in Cvetličniki: Zrnec in duh, risanka, ponovitev
  • 07.25Robotki: Stroj za čiščenje, risanka, ponovitev
  • 07.35Knjiga o džungli: Pogrešani Apu, risanka, ponovitev
  • 07.45A veš, koliko te imam rad: Nevihta, risanka, ponovitev
  • 07.55Simfonorije: Radovednost, risanka, ponovitev
  • 08.00Zgodbe iz školjke: Zlatko Zakladko: Primorski pozdrav v dolini Kolpe
  • 08.40Tedenski izbor
  • 08.40Točka, glasbena oddaja
  • 09.40Dobro jutro, poletni izbor
  • 11.30Otroški pevski zbor RTVS: Slovenske ljudske pesmi in otroške igre
  • 12.00Lana Trotovšek, Simfonični orkester RTVS in George Pehlivanian (M. Bonin, P. I. Čajkovski)
  • 13.10Alpe-Donava-Jadran
  • 13.55Leteči človek, dokumentarni film
  • 14.45Kdo si pa ti?, dokumentarna serija o mladostnikih, 4/10
  • 15.25Slovene's, dokumentarni feljton
  • 16.05Pozabljeni Slovenci: Slovenec sem in kdo je več - Viktor Murnik
  • 17.15DNK – Družina Na Kavču: družina Kermauner
  • 18.05Bela sužnja, kolumbijska nadaljevanka, 22/62
  • 18.55Otroški program: Op!
  • 18.55Medvedek: Modro pero, risanka, ponovitev
  • 19.00Fletni Gaji: Morska vetrnica Zvezdana, risanka
  • 19.10Male sive celice: OŠ Toneta Čufarja, Maribor in OŠ Šmartno pri Litiji, kviz, ponovitev
  • 20.00Jutranji vlak, angleška nadaljevanka, 1/2, ponovitev
  • 21.05Bela sužnja, kolumbijska nadaljevanka, 23/62
  • 21.55Vlak v Yumo, ameriški film
  • 23.55Točka, glasbena oddaja, ponovitev
  • 00.40Zabavni kanal
  • 03.35Olimpijske igre: rokomet (M): Slovenija - Švedska, skupinski del, posnetek
  • 05.10Točka, glasbena oddaja, ponovitev

Tedenski izbor

Opis ni na voljo