TV RA
  • Dnevnik Slovencev v Italiji

  • Fani Okič: Polepšali ste mi dan, dokumentarni film, ponovitev

  • Seja Odbora za zadeve Evropske unije, posnetek

  • Infocanale

  • Infokanal - TV Maribor

  • Infodrom - s tolmačem v slovenski znakovni jezik

  • Poročila

  • Novice

  • Evropski klasični nokturno

  • Nočni program

  • RA SI

  • zrcalo dneva Radia Slovenija

  • PO4-Hot Hits-rep.

  • RA MMR

  • ŠPORT 202

Predvajanje v živo deluje le s pomočjo aplikacije RTV4D. Če imate aplikacijo že nameščeno pritisnite gumb predvajaj. Odprla se bo aplikacija RTV4D.

SPORED TV SLOVENIJA 1

  • 05.55Tedenski izbor
  • 05.55Kultura
  • 06.00Odmevi
  • 07.00Otroški program Op!
  • 07.00Zgodbe iz školjke: Juvi, aerobika za otroke: Grad, ponovitev
  • 07.05Smrkci: Smrkobarvna očala; Spančkova mora, risana nanizanka, ponovitev
  • 07.30Nodi v Deželi igrač: Robi in škrata, risanka, ponovitev
  • 07.40Fifi in Cvetličniki: Fi fi fo fum, Fifi, risanka, ponovitev
  • 07.55Studio kriškraš: Kje je princesa?, mozaična lutkovna oddaja za otroke
  • 08.15Ribič Pepe: Črni Črnomelj, mozaična oddaja za otroke
  • 08.40Mulčki: Milo za drago, risanka
  • 08.45Firbcologi: O izginuli podmornici, balonih in skorajšnji poroki, mozaična oddaja za otroke
  • 09.10Mulčki: Najljubša učiteljica, risanka
  • 09.20Male sive celice: OŠ Gornja Radgona in OŠ Šmartno pod Šmarno goro, kviz
  • 10.00Infodrom, tednik za otroke in mlade, ponovitev
  • 10.15Osvežilna fronta: Aplikacije, ponovitev
  • 11.00Tedenski izbor
  • 11.00Od blizu, pogovorna oddaja z Vesno Milek: Radko Polič - Rac
  • 11.55Tednik
  • 13.00Prvi dnevnik
  • 13.15Šport
  • 13.20Vreme
  • 13.25O živalih in ljudeh, izobraževalno-svetovalna oddaja
  • 13.50Na vrtu, izobraževalno-svetovalna oddaja
  • 14.15Ambienti
  • 15.05Tedenski izbor
  • 15.05Kako zgraditi planet, angleška dokumentarna serija, 1/2
  • 16.10Življenja Tomaža Kajzerja: Angel varuh, slovenska nanizanka, 2/6
  • 17.00Poročila ob petih
  • 17.10Šport
  • 17.15Vreme
  • 17.20Kulturni vrhovi: Radmirje, dokumentarna oddaja, 1/5
  • 17.50Na naši zemlji: Nasirec, ponovitev
  • 17.55Na naši zemlji: Miliči, ponovitev
  • 18.00Z vrta na mizo
  • 18.30Ozare
  • 18.40Zu: Zu gre na izlet, risanka, ponovitev
  • 18.55Vreme
  • 19.00Dnevnik
  • 19.25Utrip
  • 19.40Šport
  • 19.55Vreme
  • 20.00Vse je mogoče
  • 21.35Trinajst, angleška nadaljevanka, 4/5
  • 22.40Poročila
  • 22.50Šport
  • 23.05Vreme
  • 23.20Zadnji udarec kladiva, francoski film
  • 00.45Dnevnik Slovencev v Italiji
  • 01.10Dnevnik, ponovitev
  • 01.35Utrip, ponovitev
  • 01.50Šport, ponovitev
  • 02.00Vreme, ponovitev
  • 02.05Info-kanal

Tedenski izbor

Opis ni na voljo