TV RA
  • Info-kanal

  • Glasbeni spoti, 7/150, ponovitev

  • Novinarska konferenca po seji Ekonomsko-socialnega sveta o dvigu minimalne plače

  • Infocanale

  • Infokanal - TV Maribor

  • Inavguracija ameriškega predsednika Donalda Trumpa, prenos

  • Obvestila

  • Novice

  • Arsove spominčice, ponovitev

  • Jutro na Radiu Koper

  • RA SI

  • Zrcalo dneva Radia Slovenija

  • Calle degli orti grandi-rep.

  • RA MMR

  • ŠPORT 202

Predvajanje v živo deluje le s pomočjo aplikacije RTV4D. Če imate aplikacijo že nameščeno pritisnite gumb predvajaj. Odprla se bo aplikacija RTV4D.

SPORED TV SLOVENIJA 1

  • 05.50Tedenski izbor
  • 05.50Kultura
  • 06.00Odmevi
  • 07.00Otroški program: Op!
  • 07.00Zgodbe iz školjke: Ali me poznaš: Jaz sem lišaj, ponovitev
  • 07.05Jani Nani: Vrtnarjenje, risanka, ponovitev
  • 07.10Smrkci: Smrketini plesni čeveljci, risana nanizanka, ponovitev
  • 07.30Tabaluga: Sluga dveh gospodarjev, risana nanizanka
  • 07.55Studio kriškraš: Lepotilni salon, mozaična lutkovna oddaja za otroke
  • 08.20Ribič Pepe: Koroški zaklad brez zlatnikov, mozaična oddaja za otroke
  • 08.40Mulčki: Zmešanček, risanka
  • 08.50Firbcologi: O dolgih prstih, dobrih knjigah in snegu vseh vrst, mozaična oddaja za otroke
  • 09.15Mulčki: Lepotno tekmovanje, risanka
  • 09.20Male sive celice: OŠ Naklo in OŠ Franja Malgaja, Šentjur, kviz
  • 10.05Infodrom, tednik za otroke in mlade, ponovitev
  • 10.25V svojem ritmu: Narodno-zabavna glasba, glasbeno-dokumentarna serija za mlade, ponovitev
  • 10.50Zgodbe iz školjke: Ups!, kratki igrani film, ponovitev
  • 11.25Tednik, ponovitev
  • 12.40NaGlas!: NaGlas z Mirjano Bobić Mojsilović!
  • 13.00Prvi dnevnik
  • 13.15Šport
  • 13.20Vreme
  • 13.25O živalih in ljudeh, izobraževalno-svetovalna oddaja
  • 13.50Na vrtu, izobraževalno-svetovalna oddaja
  • 14.25Tedenski izbor
  • 14.25Osamljeni planet - 1000 fantastičnih doživetij: Najlepše starodavne znamenitosti
  • 15.05Deset največjih dosežkov Nase, angleška dokumentran serija, 2/2
  • 16.00Od blizu, pogovorna oddaja z Vesno Milek: Franc Planinšek
  • 17.00Poročila ob petih
  • 17.10Šport
  • 17.15Vreme
  • 17.20Zavržene tačke, dokumentarno-izobraževalni film
  • 17.45Pogled na ... cerkev Sv. Martina v Martjancih, dokumentarna oddaja
  • 18.05Sladko življenje z Rachel Allen: Sladice iz svežega sadja
  • 18.30Ozare
  • 18.40Kalimero: Moč rožic, risanka, ponovitev
  • 18.55Vreme
  • 19.00Dnevnik
  • 19.25Utrip
  • 19.45Šport
  • 19.55Vreme
  • 20.05Starfighterji, osvajalci neba, nemški film
  • 22.15Prevara (II.), ameriška nadaljevanka, 3/12
  • 23.15Poročila
  • 23.25Šport
  • 23.40Vreme
  • 23.45V imenu ..., poljski film
  • 01.25Dnevnik Slovencev v Italiji
  • 01.50Dnevnik, ponovitev
  • 02.15Utrip, ponovitev
  • 02.30Šport, ponovitev
  • 02.40Vreme, ponovitev
  • 02.45Info-kanal

Tedenski izbor

Opis ni na voljo