TV RA
  • Info-kanal

  • Zabavni kanal

  • Primorska kronika

  • Infocanale

  • Posebna ponudba, izobraževalno-svetovalna oddaja

  • Tednik - s tolmačem v slovenski znakovni jezik

  • Poročila

  • Novice

  • Evropski klasični nokturno

  • Nočni program

  • RA SI

  • Zrcalo dneva Radia Slovenija

  • SpazioJazz

  • RA MMR

  • ŠPORT 202

Predvajanje v živo deluje le s pomočjo aplikacije RTV4D. Če imate aplikacijo že nameščeno pritisnite gumb predvajaj. Odprla se bo aplikacija RTV4D.

SPORED TV SLOVENIJA 2

  • 06.00Tedenski izbor
  • 06.00To bo moj poklic: Podjetnik, 1. del, dokumentarna serija
  • 06.25Dvoživke, dokumentarna oddaja
  • 07.00Otroški program: Op!
  • 07.00Kioka: Plaža, risanka, ponovitev
  • 07.05Ulica sanj: Onstran mavrice, risanka, ponovitev
  • 07.15Neli in Cezar: Neli pravi …, risanka, ponovitev
  • 07.20Fifi in Cvetličniki: Plaža, risanka, ponovitev
  • 07.30Knjiga o džungli: Kačji pik, risanka, ponovitev
  • 07.40Olivija: Olivijin gusarski zaklad, risanka, ponovitev
  • 07.55Medvedek: Raca in zimska Luna, risanka, ponovitev
  • 08.00Emilija: Emilija in mehurčki, risanka, ponovitev
  • 08.05Vetrnica: Tehtnica za slone, ponovitev
  • 08.10Zgodbe iz školjke: Bine: Kaj raste, oddaja za gluhe in naglušne, ponovitev
  • 08.45Tedenski izbor
  • 08.45Žogarija
  • 09.30Točka, glasbena oddaja
  • 10.30TV arhiv, dokumentarna oddaja
  • 11.35Halo TV: nepremičninski trg, gosta: Thomas Krelj in Anže Urevc, Zbornica za posredovanje z nepremičninami
  • 12.25Dobro jutro
  • 14.35Koncert ansambel Smeh 2016, 1. del
  • 16.10Dober dan
  • 17.00Halo TV: vrtna opravila, gostja: Miša Pušenjak, specialistka za zelenjadarstvo in okrasne rastline
  • 17.55Košarka - liga Nova KBM za prvaka: 2. tekma finala: Helios Suns - Zlatorog Laško, prenos iz Domžal
  • 20.00Roška pripoved ulice, dokumentarna oddaja, ponovitev
  • 20.55Večer z lutkami: Praznoverje, razvedrilna oddaja, ponovitev
  • 21.50Pogrešani sin, koprodukcijska nadaljevanka, 7/8, ponovitev
  • 22.55Ambienti, ponovitev
  • 23.35G. Gordon - M. Jeras: Razuzdančeva usoda, Balet SNG Opera in balet Ljubljana, ponovitev
  • 00.25Točka, glasbena oddaja
  • 01.10Roška pripoved ulice, dokumentarna oddaja, ponovitev
  • 02.05Košarka - liga Nova KBM za prvaka: 2. tekma finala: Helios Suns - Zlatorog Laško, posnetek iz Domžal
  • 03.45Aritmični koncert - Noctiferia, ponovitev
  • 05.15Točka, glasbena oddaja, ponovitev

Tedenski izbor

Opis ni na voljo