TV RA
  • Dnevnik Slovencev v Italiji

  • Zabavni kanal

  • Svet v besedi in sliki, ponovitev

  • Primorska kronika, ponovitev

  • Info-kanal

  • Infokanal

  • Nočni obisk

  • Nočna ponovitev: Galerija, The Avalanches

  • Evropski klasični nokturno

  • Nočni program RS

  • RA SI

  • Zrcalo dneva Radia Slovenija

  • La tavernetta sulla luna

  • RA MMR

  • ŠPORT 202

Predvajanje v živo deluje le s pomočjo aplikacije RTV4D. Če imate aplikacijo že nameščeno pritisnite gumb predvajaj. Odprla se bo aplikacija RTV4D.

SPORED TV SLOVENIJA 1

  • 07.00Živ žav
  • 07.00Ozi bu: Ribarjenje, risanka
  • 07.05Poldi: Dan, ko se je čuvaj templja razjezil, risanka, ponovitev
  • 07.10Timi gre: Kopel, risanka
  • 07.20Kioka: Bup leti, risanka, ponovitev
  • 07.30Liki: Čriček in kljunorožec, risanka
  • 07.35Fletni Gaji: Kuža Vili Reks, risanka, ponovitev
  • 07.45Fifi in Cvetličniki: Trobentica jo izgubi, risanka, ponovitev
  • 07.55Nodi v Deželi igrač: Nodi reši disko na kotalkah, risanka, ponovitev
  • 08.05Medo in Mica: Čebela, risanka
  • 08.10Olivija: Olivija in bitka talentov, risanka, ponovitev
  • 08.20Peter Zajec: Povest o piti za materinski dan, risanka, ponovitev
  • 08.35Traktor Tom: Ogledalo, risanka
  • 08.45Zu: Zu in tatinska sraka, risanka, ponovitev
  • 08.55Robotki: Do zvezd, risanka
  • 09.05Pujsa Pepa: Mednarodni dan, risanka
  • 09.10Knjiga o džungli: Najlepši ptič, risanka
  • 09.20Olivija: Učiteljica leta, risanka, ponovitev
  • 09.30Smrkci: Kralj Smrk; Zdravilo za Vicka, risana nanizanka, ponovitev
  • 09.55Bacek Jon: Snemanje, risanka, ponovitev
  • 10.10Nabriti detektivi: Naposled poroka, nemška otroška nanizanka, 13/13
  • 10.55Tedenski izbor
  • 10.55Prisluhnimo tišini: Preventiva, izobraževalna oddaja za gluhe in naglušne
  • 11.25Ozare
  • 11.30Obzorja duha: Quo vadis
  • 12.00Ljudje in zemlja
  • 13.00Prvi dnevnik
  • 13.15Šport
  • 13.20Vreme
  • 13.25Mi ga pa žlindramo, 10 let - Ansambel Roka Žlindre, 2. del, ponovitev
  • 15.00Slovenska polka 2016
  • 15.30Lili, ameriški film, ponovitev
  • 17.00Poročila ob petih
  • 17.10Šport
  • 17.15Vreme
  • 17.20Košnikova gostilna, ponovitev
  • 18.25Na naši zemlji: Jesenica, ponovitev
  • 18.40Muk: Žvižgaški jezik, risanka, ponovitev
  • 18.50Šampion Jon: BMX, risanka, ponovitev
  • 18.55Vreme
  • 19.00Dnevnik
  • 19.25Zrcalo tedna
  • 19.45Šport
  • 19.55Vreme
  • 20.00Modna hiša Velvet: Odštevanje, španska nadaljevanka, 16/16
  • 21.35Intervju: Gregor Anderluh
  • 22.25Poročila
  • 22.35Šport
  • 22.45Vreme
  • 22.50Poštenjak, izraelsko-avstrijska dokumentarna oddaja, ponovitev
  • 00.35Dnevnik Slovencev v Italiji
  • 01.00Dnevnik, ponovitev
  • 01.25Zrcalo tedna, ponovitev
  • 01.40Šport, ponovitev
  • 01.50Vreme, ponovitev
  • 01.55Info-kanal

Živ žav

Opis ni na voljo