Večina kultur pozna delitev na dva spola: moškega in ženskega. Vendar nekatera indijska plemena poznajo celo pet spolov; v Indiji, Nepalu, Avstraliji in Nemčiji so priznali tudi tretji spol. Med odraščanjem posameznik spoznava samega sebe in s tem tudi svojo spolno identiteto. Kaj se zgodi, ko se človek ne more poistovetiti s telesom, v katerem se rodi? Več o tem v tokratni Turbulenci.
Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov. S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!
Na spletnih straneh RTV Slovenija uporabljamo piškotke, s pomočjo katerih izboljšujemo Vašo uporabniško izkušnjo in zagotavljamo kakovostne vsebine. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov - podrobnosti. | več o piškotkih